Dětský nábytek z masivu buk

Nabízíme pouze kvalitní, přírodní, dřevěný nábytek pro naše milované ratolesti. Díky dětského nábytku ze dřeva, Vaše dítě bude získávat energii z přírodního dřeva, rychlejší růst a , a učit se.

Dětský nábytek musí splňovat nejvyšší požadavky v oblasti bezpečnosti pro zdraví a života dítěte. Teď nábytkářský průmysl nám nabízí stále častěji dětský nábytek z dřevotřískové desky, MDF a plastu. Údaje materiály nejsou vhodné pro výrobu nábytku do dětského pokoje.

Nejlepší variantou by bylo nákup dětského nábytku z přírodního dřeva buk. Dřevěný nábytek z přírodního dřeva buk je šetrný k životnímu prostředí a bezpečné pro zdraví dětí. Jak je známo, tělo dítěte nemůže odolat nepříznivým podmínkám životního prostředí, tedy šetrné k životnímu prostředí nábytku pro děti je velmi důležité. Dětský nábytek z masivu buk nevypouští žádné škodlivé látky, nezpůsobuje alergie, onemocnění dýchacích cest a dalších orgánů.

Samozřejmě, že nábytek z přírodního dřeva jsou dražší, ale bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí ji ospravedlnit vysoké náklady. Přírodní dřevo dobře propouští vzduch, umožňuje nábytek z něj „dýchat“. Mimo jiné nábytek ze dřeva má příjemný vzhled. Dětský dřevěný nábytek se nejčastěji vyrábí v klasickém stylu, a to znamená, že to dokonale zapadá do mnoha stylů interiéru.

Na dětskou postýlku jsme velmi přísné požadavky. Její design by měl být především stabilní a spolehlivé, povrch hladký — je to stále něco, co zajišťuje bezpečnost dítěte. Pro výrobu postelí používáme pouze postel auto přírodní dřevo buk. To není, jak moc prestiž, kolik, v první řadě, zdraví našich dětí.

Jejich přírodní barvy převzaty za základ značkové barev a jsou doplněny jsou šťavnaté barvy textilu.